غیر مستقیم دیگران را تغییر بدهیم-ایجاد تغییر در دیگران

تغییر

ایجاد تغییر بصورت غیر مستقیم

همانطور که در مقاله تلاش برای تغییر دیگران برسی کردیم که ایجاد این تغییرها بدون آگاهی از تکنیک های مناسب ممکن است چه آسیب هایی به رابطه وارد کند، و برای عاشق کردن یک شخص یا جذب رابطه از دست رفته نباید تلاش کنیم فرد مورد نظر رو تغییر بدیم.

تغییر

واکنش پذیری

در این مقاله تصمیم داریم روش های اعمال تغییر روی دیگران بصورت غیر مستقیم را کمی برسی کنیم. یکی از اصلی ترین متد های ایجاد این تغییر ها واکنش پذیری است یعنی با رفتار و سخن های مناسب کاری کنیم که طرف مقابل از سمت ما واکنش پذیر شود.

برای این کار چند اصول ساده وجود دارد.

  1. خود ما باید واکنش پذیر باشیم. یعنی گاهی به نفع طرف مقابل تغییر کنیم این تغییر نباید کلامی باشد یعنی ما نباید بیان کنیم که بخاطر تو تغییر کردم، بلکه باید در رفتار خود بصورت واضح این تغییر را نمایش دهیم تا شخص مقابل ما گارد خودش رو برای ما پایین بیاورد.
  2. ما باید توانایی هوش هیجانی بالایی داشته باشیم. یعنی صبور باشیم همیشه بهترین واکنش را نشان بدیم در زمانی که شرایط طبق میل ما نیست واکنش منفی نشان ندیم.
  3. از قانون جذب و قانون جذب عشق استفاده کنیم تا ارتعاش های مثبت ارسال کرده و ارتعاش مثبت دریافت کنیم.
  4. به تکنیک های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه (ان ال پی) آگاهی کامل داشته باشیم.

 

ایجاد نیاز به تغییر

بیاید این طور فکر کنیم ما میخواهیم عشقمان تغییر کند چرا؟ خب ساده است ما میخواهیم عشقمان یا افراد پیرامون ما تغییر کنند تا تبدیل به چیزی بشوند که ما نیاز داریم. عملی شدن این خواسته ها باعث ارضاء نیاز های ما میشود.

حال طرف مقابل ما چرا باید تغییر کند، وقتی در این تغییر سودی برای او نیست! برای اینکه شخصی حاظر به تغییر شود باید نیاز به تغییر را در وی ایجاد کرد. به عنوان مثال اگر طرف مقابل ما وزن زیادی دارد خودش را این طور پذیرفته شاید اصلا برایش اهمیتی نداشته باشد و مشکلی هم با این موضوع ندارد. ما باید احساس نیاز به تغییر را در او ایجاد کنیم مثلا میتوانیم او را به کوه نوردی ببریم یا به جایی که پله زیادی دارد بصورت ناخود آگاه این نیاز به لاغر شدن به مرور زمان شکل میگیرد و بعد از مدتی ما میتوانیم او را به سمت ورزش کردن بصورت غیر مستقیم و مستقیم هدایت کنیم، این یعنی ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی ناخود اگاه)

تغییر

نمایش حالت های مختلف

زمانی انتظار تغییر را میتوان داشت که دلیلی برای تغییر باشد! فرض کنید شما از نوع پوشش عشق خود راضی نیستید نباید به او مستقیم حرفی بزنید، میتوانید با ایجاد یک مکالمه اتفاقی مانند نشان دادن کلیپی راجب کسی که پوشش خوبی ندارد یا صحبت راجب اینکه روزی از جایی رد میشدید و افراد داشتند راجب پوشش فردی حرف میزدند شروع کنید.

در این مثال ها شما نباید بگوید بیا این کلیپ را نگاه کن، یا بگوید مردم راجب این نوع پوشش چگونه صحبت میکردند. شما میتونید به این شکل از ان ال پی استفاده کنید، در حال تماشای کلیپ برید و کنار او بنشینید یا فاصله بگیرید و سپس روی گوشی خود تمرکز کنید این کار باعث جلب توجه میشود، بدون این که شخص تصور کند شما عمدا منظوری دارید.

میتوانید بگوید از نظر من این پوشش فرد مشکلی نداشت و مردم نباید او را قضاوت کنند حتی اگر پوشش غلط باشد، ولی این دید مردم است کاش فرد بهتر انتخاب میکرد تا نگاه ها برداشت اشتباه از او نکنند.

این را به شما تضمین میدهم برای رسیدن به خواسته هایی مانند جذب عشق، برگرداندن رابطه از دست رفته بهترین روش استفاده از قانون جذب و تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه است.

 

می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت میگیرد صورت میگیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

ویسپی Wispi

09212939541

 

مقالات مرتبط:

تکنیک های ساده برای بازگشت به رابطه از دست رفته

قانون جذب چیست؟

قانون جذب عشق

تکنیک های برنامه ریزی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

نیاز های ناخودآگاه عشقمان چیست؟

چگونه دیگران را تغییر دهیم

چگونه ارتعاش بفرستیم

در روابط دست نیافتنی باشید نه در دسترس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *