برگرداندن رابطه-تکنیک های ساده برای بازگرداندن عشق از دست رفته-

شما توسط جستجوی کلماتی مانند: {برگرداندن رابطه از دست رفته برگرداندن رابطه فراموش شده احیا رابطه از دست رفته چگونه رابطه از دست رفته را برگردانیم برگرداندن عشق سابق چگونه با دوست پسرم آشتی کنم میخوام دوست پسرم برگرده جذب افراد با انرژی قانون جذب برای رسیدن به عشقمان برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب قانون جذب برای برگرداندن معشوق قانون جذب برای عشق از دست رفته برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب  برگشت دوباره به رابطه برگشت به رابطه تمام شده بازگشت عشق به زندگی بازگشت به رابطه قبلی برگرداندن زن به رابطه چگونه عشقم را برگردانم آیا مردان به رابطه برمیگردن بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکالیف برای برگرداندن عشقمان عشقم رفته چیکار کنم چگونه عشق خود را به رابطه برگردانیم راههای برگرداندن رابطه تمام شده برگشت بعد از طلاق ارتباط با همسر بعد از طلاق بازگشت همسر بعد از طلاق بازگرداندن عشق سابق روش های برگرداندن عشق سابق } به این صفحه هدایت شده اید.

برگرداندن عشق سابق

این که شما دچار ضربه عاطفی شده باشید یا در تلاش برای برگرداندن عشق سابق خود باشید ایرادی ندارد هر شخصی ممکن است در این شرایط قرار بگیرد،و برای رسیدن به عشق از دست رفته خود هر تلاشی کند.

برای برگرداندن رابطه از دست رفته چه چیزی نیاز است؟

ابتدا بهتر است با دلایل بوجو آمدن مشکلات در روابط آشنا شد. عدم رضایت در برطرف شدن نیاز ها ایجاد تنش ها و موارد این چنینی باعث ایجاد اختلاف در یک رابطه میشود، اما این مشکلات قابل حل است چیزی که این نارضایتی ها را به جدایی تبدیل میکند ناتوانی در کنترل هوش هیجانی است(واکنش های نامناسب در هنگام ایجاد تنش ها و مشکلات) هر رابطه ای مشکلات خود را دارد مشکلاتی مانند نارضایتی طرف مقابل از مسائلی چون تفریح محبت امکانات زندگی و مسائل دیگر.

اما اشتباه ما زمانی باعث صدمه خورد در رابطه میشود که ما در این تنش ها نتوانیم بهترین مدیریت را انجام بدیم. این ناتوانایی ریشه در ضعف مهارت های ارتباطی دارد. برگرداندن رابطه فراموش شده یا احیا رابطه از دست رفته در مرحله اول نیاز به شناخت اشتباهتی دارد که باعث تخریب رابطه ما شده است.

به عنوان مثال اگر عشق شما از این مورد ناراضی بود که در کنار سختی های او توجه لازم را نشان نمیدادید باید تغییری در روند برخورد خود ایجاد کنید و به مشکلات اصلی طرف مقابل واکنش نشان بدهید. شاید با خود بگوید اینگونه نبود! باید خدمت شما عرض کنم اگر شما اشتباهاتی این چنینی نداشتید پس در برخورد مناسب و تفسیر خودتان دچار مشکل هستید و نتوانستید احساس درونی و واقعی خودتان را ابراز کنید.

 

چگونه رابطه از دست رفته را برگردانیم

بعد از شناخت دلایلی که با کاوش در رابطه به آن دست پیدا خواهیم کرد به سراغ روشی برای (چگونه با دوست پسرم آشتی کنم ) میرویم. مسئله ای که در قانون جذب برای رسیدن به عشقمان اهمیت بالایی دارد دوری از اشتباهاتی است که بصورت غریزی آن ها را با روش هایی برای برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب اشتباه میگیریم.

زمانی که عشقتان شما را به هر دلیلی ترک میکند شما بصورت کاملا غریزی و بودن فکر به عوابق رفتار و کار هایتان تلاش در ترمیم رابطه و برگشت دوباره به رابطه خود خواهید کرد، چگونه رابطه از دست رفته خود را برگردانم وقتی او من را دیگر دوست ندارد، وقتی این سوال ملکه ذهن شما میشود و تمام اهدف شما کنار رفته و فقط به روشی برای برگرداندن معشوق سابق خود هستید به هر کاری دست خواهید زد کار هایی که شاید قبلا نیاز به انجام انها بود کار های اشتباهی که هیچ وقت حاظر به انجام آنها نبودید اما افسردگی و ضعف تنهایی باعث میشود اشتباهاتی را مرتکب بشوید که در تفکر شما باعث برگشت به رابطه تمام شده شما میشود.

برگرداندن

 

کار هایی که برای بازگشت عشق به زندگی نباید انجام داد.

اشتباه اول در راه برگرداندن عشق سابق(ابراز احساسات)

اگر مدتی در رابطه با عشق سابق خود بودید هر دوی شما از احساسات طرف مقابل نسبت به هم باخبر هستید.ابراز احساسات شدید بعد از جدایی از عشق از دست رفته  یا رابطه فراموش شده  نه تنها هیچ نتیجه ای ندارد بلکه باعث میشوذ همان تصویری که شما در ذهن عشق سابق خود شکل داده بودید نیز از بین برود و شما را فردی ضعیف در نظر بگیرد که برای برگرداندن زن به رابطه حاظر است هر کاری انجام بدهد. همه ما این را میدانیم که هیچ کس عاشق یک فرد ضعیف نمیشود حتی خود ما. پس ابراز احساسات شدید خود را کنار بذارید. اگر عشق شما فردی با تیپ شخصیتی خودشیفته یا حساس باشد این ابراز احساسات تاثیر های متفاوتی خواهند داشت اما نتیجه در هر حالت منفی است.

اشتباه دوم در راه ترمیم رابطه (در دسترس بودن)

در شرایط جدایی و دوری از عشق قبلی افراد بصورت ناخودآگاه رابطه خود را در خطر دیده و دست به هر کاری میزنند مانند حضور همه جانبه در کنار عشق قبلی خود، اگر در زمانی که رابطه هیچ مشکلی ندارد شما به حد نرمال در کنار طرف مقابل خود باشید و در حدی فعالیت و رفع نیاز های شخص مورد نظر را انجام بدید مشکلی ندارد. اما زمانی که این رفع نیاز ها و یا حضور شما در کنار طرف مقابل بیش از میزان لازم باشد در دسترس بودن شکل میگیرد، یعنی شما تبدیل به فردی در دسترس میشید به عنوان مثال پارک محل برای شما جذاب تر است یا جنگل های شمال حتی اگر مانند هم باشند شما جنگل را بیشتر میپسندید چون هم وسعت بیشتری دارد هم طبیعت واقعی است و در دسترس نیست برای رفتن به این جنگل ها باید فاصله زیادی را طی کرد.

این کار در بهترین شرایط رابطه خطرناک است و باعث عادی شدن رابطه شما میشود. اینکه در زمان جدایی از دوست سابق یا همسر سابق، بخواهیم در دسترس باشیم نتیجه ای صد برابر بدتر خواهیم گرفت. پس سعی نکنید برای چگونه عشقم را برگردانم تمام نیاز های او را برطرف کنید و همیشه حضور داشته باشید در کنارش باشید کار ها و مشکلات فرد مورد نظر خود را حل کنید. این کار باعث جذابیت شما نخواهد بود و شما را به فردی در دسترس و کم اهمیت تبدیل خواهد کرد.

اشتباه سوم در راه بازگشت به رابطه (التماس کردن واصرار)

برای  بهترین راه برای برگرداندن عشقم  یا تکالیف برای برگرداندن عشقمان نباید دست به اصرار و التماس بزنید. غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت، من با این کار میتوانم او را برگردانم و قطعا برمیگردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ میدهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد میکند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز میگردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی میتوند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدا از آن رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

اشتباه چهارم در راه برگرداندن عشق (تماس گرفتن و پیام دادن)

آیا پیام دادن ها و تماس گرفتن های پی در پی برای برگرداندن رابطه تمام شده یا بازگشت دوباره عشق به زندگی نتیجه ای هم دارد؟

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه میکنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما میشود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو میشود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا میکند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش میدهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل میکنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود میشوید.

برگرداندن

راههای بازگشت همسر بعد از طلاق

شاید بعد از مطالعه این مقاله بلاتکلیف شده باشید تمام راه هایی که میشناختید برای رابطه فراموش شده یا برگرداندن رابطه تمام شده اشتباه بوده است. پس حالا که عشقم رفته چیکار کنم برگرده.؟ میخواهیم شما را از احساسات و راه حل های غریزی فاصله بدیم و به شما روش های علمی را معرفی کنیم که رابطه از دست رفته خود را مجدد احیا کنید.

قبل از صحبت در باره تکنیک های و بهترین راه برای برگرداندن عشقم بهتره با مواردی آشنا بشید که در روابط اهمیت بالایی داره.

 

چرا در روابط عاطفی شکست میخوریم؟

باید او چیزی باشد که من میخواهم!

روابط عاطفی ما به دلایل مشخصی دچار مشکل میشوند، به عنوان مثال زمانی که ما عاشق فردی میشویم سعی در تغییر اون فرد داریم میخواهیم عشق خود را تغییر بدیم ولی تلاش در تغییر عشقمان باعث بروز مشکل خواهد بود.

طلب کار نباشیم!

گاهی عشق در ما به قدری عمیق میشود که فقط عشق را طلب میکنیم و میخواهیم عشق بگیریم ولی عشقی به طرف مقابل خود نمیدهیم این اتفاق بصورت ناخودآگاه و غیر عمدی رخ میدهد.

توجه به نیاز ها

انسان ها به چه دلیلی عاشق میشوند؟ یکی از اصلی ترین دلایل وابستگی برطرف شدن نیاز های ناخودآگاه است. اگر شما تمام یا بیشتر نیاز های ناخودآگاه عشقتان را برآورده کنید قطعا و بدون شک وابستگی و احساس عشق را در شخص مورد نظر ایجاد کرده اید. شاید با خود بگوید آیا این برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه همان در دسترس بودن نیست؟ باید به شما بگویم خیر تفاوت زیادی میان نیاز های خودآگاه و ناخودآگاه است. نیاز های ناخودآگاه زمانی که توسط شخصی برطرف شود نیاز و وابستگی را ایجاد میکند. ما همیشه عاشق پدر و مادر خود خواهیم بود نه برای اینکه نیاز های خودآگاهی مانند غذا مسکن پول را برای ما فراهم میکنند بلکه به دلیل برطرف شدن نیاز های ناخودآگاه از طرف پدر و مادر است.

پدر برای فرزندان خانواده احساس امنیت احساس یک حامی را برطرف میکند همیشه میتوان پدر را به عنوان یک قهرمان و مدافع دید و او را ستایش کرد، مادر برای ما نقش پر رنگی دارد کسی که شادی و یا ناراحتی ما برای او اهمیت بسیار زیادی دارد همیشه نگران آسایش و موفقیت فرزندانش است. خب تفاوت نیاز های ناخودآگاه و خودآگاه را متوجه شدیم پس حالا بهتر درک میکنیم که برطرف کردن این نیاز ها چه تاثیری روی شخص خواهد گذاشت و عشقی عمیق را میسازد. وقتی در رابطه این نیاز ها به فراموشی سپرده میشوند خلاء عاطفی شکل گرفته و با دست خودمان عشق خود را از رابطه سرد میکنیم.

ایجاد تنش در روابط

وقتی چیزی در رابطه عاطفی مورد پسند یا میل ما نباشد رفتار ما میتواند سرنوشت ساز و بسیار تعیین کننده باشد. اگر درخواستی داریم و اجابت نگردد اگر انتظار ما براورده نشود اگر کار یا واکنشی غلط ببینیم ایجاد بحث و تنش نه تنها باعث رفع مشکل نمیشود بلکه در طول مدت زمان صدمه ای شدید به رابطه وارد خواهد کرد، برای اینکه سرنوشت رابطه را درکنترل خود بگیریم باید با نحوه کنترل تنش ها آشنا باشیم.

مدیریت در رابطه

برای امنیت در رابطه باید مدیر خوبی برای عشقمان باشیم. زمانی که نیاز به تصمیم گیری هایی در رابطه است، زمانی که اتفاقی ناخوشایند یا نارضایتی در رابطه بوجود می آید باید توانایی مدیریت آن را بدست بیاوریم. در کل باید تصوری تعیین کننده و رهبری مقتدر و شریک عاطفی قابل اطمینان و تکیه گاهی خوب باشیم باید تصویری قدرتمند از خود در ذهن عشقمان ایجاد کنیم.

خوب برمیگردیم سر موضوع اصلی یعنی روش های بازگرداندن عشق از دست رفته

تا اینجا با دلایل ایجاد فاصله و جدایی در روابط آشنا شدیم، با اشتباهاتی که برای برگرداندن مرد به رابطه و یا برگرداندن زن به رابطه باید کنار گذاشت. گریزی به رفتار های غلط و مهارت هایی که نیاز است تا یک رابطه استوار باشد زدیم حالا میخواهیم به برسی راه های بازگرداندن عشق از دست رفته  بپردازیم.

با چه روشی میتوان بدون اصرار و التماس عشق سابق را برگرداند؟

در این مقاله تصمیم داریم شما را با علمی ترین راه و روش های برگرداندن رابطه ای که فراموش شده آشنا کنیم یعنی قانون جذب عشق و تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخود اگاه. جای هیچ نگرانی نیست موسسه طلوع سبز با تخصص و مهارت آموزش تکنیک های جذب و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران استفاده از این تکنیک ها را برای شما ساده کرده است. ابتدا کمی با این که این تکنیک ها در واقع چه هستند و چگونه میتوان از آنها استفاده کرد آشنا میشویم.

برگرداندن عشق سابق

قانون جذب برای عشق از دست رفته

قانون جذب عشق چیست؟ (برگرداندن رابطه از دست رفته با قانون جذب تضمینی)

جهان بیرون آینه درون من است. شاید تا به حال پیش نیامده که به این موضوع فکر کنید که هر احساس و تفکری که در ذهن شما وجود دارد باعث تغییر زندگی و روابط شما میشود. اما حتما با نام قانون جذب عشق آشنا هستید.. قانون جذب یعنی ایجاد افکار مثبت خب این که ما افکار مثبتی داشته باشیم چه فایده ای دارد؟!! بله فقط داشتن افکار مثبت کافی نخواهد بود. اما افکار مثبت اگر سطحی نباشند و واقعا باور ما بر این افکار مثبت باشد باعث ایجاد احساسات مثبت میشود و در نتیجه احساسات مثبتی که در ناخودآگاه و خودآگاه ما شکل گرفته شده است به رفتار مثبت منتهی میشود رفتاری که تضمین کننده موفقیت در تمام موارد زندگی است: سلامتی، ثروت، موفقیت، روابط عاطفی، روابط اجتماعی. انرژی ها و ارتعاشات جزعی از واقعیت جهان هستی و زندگی ما هستند قطعا تجربه کردید هر زمانی که افکار منفی داشته باشیم احساسات منفی بوجود می آید پشت سر این احساسات منفی اتفاق های ناخوش آیند رخ میدهد و ما نام آن را بدشناسی میگذاریم!

اما این غیر ممکن است که ما مدتی باور های مثبت داشته باشیم و احساس مثبتی در ما وجود نداشته باشد. تقریبا غیر ممکن است که باور مثبت، افکار مثبت، رفتار مثبت، به نتیجه ای منفی ختم شود. قدرت قانون جذب غیر قابل انکار است و یک روند ثابت و غیر قابل تغییر دارد. باور های ما باعث ارسال ارتعاش میشود و ما همان ارتعاشی را که ارسال میکنیم ارتعاش هم جهت آن را نیز دریافت میکنیم.

افکار و باور های مثبت => احساسات مثبت => رفتار مثبت == (اتفاقات مثبت)

افکار و باور های منفی => احساسات منفی => رفتار منفی == (اتفاقات منفی)

 

تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

تمام تصمیم ها و رفتار های انسان ها تحت تاثیر احساسات است و منشا تمام احساسات انسان ناخودآگاه اوست. همه ما این را تجربه کردیم اما چون درک روشنی از ناخودآگاه نداریم، از قدرت و تاثیر آن بی خبر هستیم. شاید شنیده باشید هنگام گرسنگی و یا عصبانیت تصمیم نگیرید، شاید تجربه کرده باشید روزی که به دلایلی  ناراحت یا عصبی هستید و یا احساس خوبی ندارید ممکن است بی دلیل کوچک ترین حرف یا اتفاقی شما را عصبی کند دیل این پیش آمد بصورت ناخودآگاه است. ناخودآگاه انسان ها را میتوان در جهت اهداف خود برنامه ریزی کرد.

اگر بدون دیدگاه قبلی فکر کنیم و هیچ حافظه ای نسبت به طلا و نقره نداشته باشیم میبینیم که این دو تفاوتی برای ما ندارند و در ارزش حتی با فلز آهن برابر هستند اما ناخودآگاه ما طلا را به نقره و نقره را به آهن ترجیح میدهیم زیرا در جهان طلا فلزی با ارزش است ما انسان ها به طلا ارزش و قیمت دادیم میشد این ارزش با فلز مس هم جابجا شود. خب ریشه این ارزش طلا از گذشته های دور است و در گذشته و حتی زمان کنونی طلا با ارزش شد چون به سختی یافت میشد در عمق بیشتری از زمین قرار داد.

ما میتوانیم با رفتار های ساده مانند نوع فعالیت در شبکه های مجازی رفتار در مقابل دیگران نوع پوشش نوع نگاه کردن با استفاده از زبان بدن با استفاده از قدرت کلمات استفاده از قانون جذب و قانون جذب عشق ناخودآگاه دیگران را به شکل مثبت برنامه ریزی کنیم تا در جهت اهداف ما تصمیم بگیرند و قدم بردارند

 

میتوان در 4 مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:

مرحله اول: قطع کامل ارتباط

 • دیگر تماس نگیرید
 • پیام ارسال نکنید
 • کسی را واسطه نکنید

مرحله دوم: ازبین بردن احساسات منفی و ایجاد احساسات مثبت

مرجله سوم: جذب شخص مورد نظر با استفاده از شیوه های ارتباطی غیر مستقیم

مرحله چهارم: تاثیر گذاری و نفوذ به ناخودآگاه شخص و برقراری ارتباط مستقیم به بهترین شکل ممکن

 

ادامه این مراحل شامل تکنیک های nlp عشق و قانون جذب عشق میباشد که بصورت خصوصی ارسال میشود.

همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:

قانون جذب چیست؟

قانون جذب عشق

تکنیک های برنامه ریزی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

نیاز های ناخودآگاه عشقمان چیست؟

چگونه دیگران را تغییر دهیم

چگونه ارتعاش بفرستیم

چگونه عشق بورزیم

در روابط دست نیافتنی باشید نه در دسترس

 

انتقال به صفحه خرید 

 

جستجو های همانند: برگرداندن رابطه از دست رفته برگرداندن رابطه فراموش شده احیا رابطه از دست رفته چگونه رابطه از دست رفته را برگردانیم برگرداندن عشق سابق چگونه با دوست پسرم آشتی کنم میخوام دوست پسرم برگرده جذب افراد با انرژی قانون جذب برای رسیدن به عشقمان برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب قانون جذب برای برگرداندن معشوق قانون جذب برای عشق از دست رفته برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب  برگشت دوباره به رابطه برگشت به رابطه تمام شده بازگشت عشق به زندگی بازگشت به رابطه قبلی برگرداندن زن به رابطه چگونه عشقم را برگردانم آیا مردان به رابطه برمیگردن بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکالیف برای برگرداندن عشقمان عشقم رفته چیکار کنم چگونه عشق خود را به رابطه برگردانیم راههای برگرداندن رابطه تمام شده برگشت بعد از طلاق ارتباط با همسر بعد از طلاق بازگشت همسر بعد از طلاق بازگرداندن عشق سابق روش های برگرداندن عشق سابق برگرداندن رابطه از دست رفته برگرداندن رابطه فراموش شده احیا رابطه از دست رفته چگونه رابطه از دست رفته را برگردانیم برگرداندن عشق سابق چگونه با دوست پسرم آشتی کنم میخوام دوست پسرم برگرده جذب افراد با انرژی قانون جذب برای رسیدن به عشقمان برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب قانون جذب برای برگرداندن معشوق قانون جذب برای عشق از دست رفته برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب  برگشت دوباره به رابطه برگشت به رابطه تمام شده بازگشت عشق به زندگی بازگشت به رابطه قبلی برگرداندن زن به رابطه چگونه عشقم را برگردانم آیا مردان به رابطه برمیگردن بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکالیف برای برگرداندن عشقمان عشقم رفته چیکار کنم چگونه عشق خود را به رابطه برگردانیم راههای برگرداندن رابطه تمام شده برگشت بعد از طلاق ارتباط با همسر بعد از طلاق بازگشت همسر بعد از طلاق بازگرداندن عشق سابق روش های برگرداندن عشق سابق

14 دیدگاه در “برگرداندن رابطه-تکنیک های ساده برای بازگرداندن عشق از دست رفته-

 1. میشه اینها رو عمومیت ندید و کمی برای بی جنبه ها و بیسوادها تفاوت قایل بشید؟!
  کسی که من باهاش قهرم و مشکل دارم بارها بهم دروغ گفت (در مورد مسایل کلیدی) و در شرایط سخت و ناراحتی من روتنها گذاشت و حرف دوست و خانواده و فامیل رو به خواسته های من ارجحیت داد،
  و حالا برای آشتی هم زنگ میزنه هم پیام میده، هم عذرخواهی نمیکنه و اشاره ای به اشتباهاتش نمیکنه و عمدا خودش رو با دخترهای دیگه مشغول نشون میده، و در جواب سوال من که “این چه جور آشتی کردنه و چرا بلاتکلیف رفتار میکنی؟” میگه درستش همینه و لینک شما رو برام فرستاده!!!!
  این مطالب شما شامل حال آدمی با سوء رفتار، دروغ، فریب و عدم اقرار به اشتباه که ارزشی برای فکر طرفش قایل نیست نمیشه!
  لطفا قبلش یه مقدمه کوتاه بگید که “اگر قبل از بهم خوردن رابطه بی مسئولیت و بیشعور نبودید و وظایفتون رو درست انجام دادید…”

  1. مقالات که بنده انتشار میدم برای کمک به دیگران و آموزش افراد است برای داشتن روابط بهتر است. این که خوانندگان سو استفاده کنند مسولیتش با بنده نیست و کاری هم از بنده ساخته نیست. راجب رابطه خودتون و تحلیل و برسی مشکلتون میتونید به شماره 09129305020 از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بدید و کاشناس ما شما را راهنمایی خواهند کرد. موفق باشید

 2. به نظر شما شوهری که مریضه وهمیشه به دنبال هرزگیه رومیشه بااین قانون جذب اصلاحش کرد. فکرنمیکنم همه شامل این قانون بشند

  1. راجب رابطه خودتون و تحلیل و برسی مشکلتون میتونید به شماره 09212939541 از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بدید و کاشناس ما شما را راهنمایی خواهند کرد. موفق باشید

  1. راجب رابطه خودتون و تحلیل و برسی مشکلتون میتونید به شماره 09129305020 از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بدید و کاشناس ما شما را راهنمایی خواهند کرد. موفق باشید

 3. با سلام
  آقایی به صورت غیر مستقیم ماهها بهم ابراز علاقه میکرد، چند بار با اشاره ازم خواست شمارمو داشته باشه اما موقعیتش پیش نمیومد که بتونم شمارمو بدم…چون ایشون فرد مورد قبول خانواده و برادرم بود و خودمم ازش خوشم اومده بود، بی میل برای ایجاد رابطه نبودم،تا اینکه شبی تو مهمونی چندین بار از دور گفت که دوستم داره وازم پرسید تو چطور؟؟من از سر غرور با اشاره گفتم که نمیدونم،بادستش نشون داد یه ذره؟؟؟منم تایید کردم… موقعیتی پیش اومد با یک صندلی فاصله کنارم نشست و دستش رو دراز کرد فکر کردم حتما شمارمو میخواد ولی با ناباوری فهمیدم که ازم دستم رو میخواد.شوک شدم و چند بار گفتم ما که نسبتی نداریم انگار متوجه نشد..این وبعدها فهمیدم.ولی اون لحظه فکر کردم حرفم براش اهمیتی نداره و با عصبانیت گفتم عادت داری بشینی پیش خانما ودستشون وبخوای…صورتش بد جور قرمز شد و ازشدت ناراحتی در حال انفجار بود.گفت پس تو من ونشناختی؟؟برام عجیب بود که چرا ازم انتظار داشت بشناسمش!!گفت تو واسم فرق میکنی و من اگه میخواستم ادمی که تو فکر میکنی باشم مورد برام زیاده و…چند بار تکرار کرد که پس دستت وبهم ندادی؟؟بعدش گفت اشتباه کردی..خیلی اشتباه کردی.. گفت شمارتو بده بیشتر آشنا میشیم.. با ناراحتی گفتم الان نمیتونم رو کاغذ بنویسم میگم حفظ کن.. ناراحت شد و بعد چند لحظه رفت.. به خاطر حرفا ورفتارم عذاب وجدان گرفتم نمیدونم چرا واقعا تو رفتارش صداقت خاصی بود ..وقتی میگفت دستت رو بده خیلی حسش برام مثبت بود،ولی از جایی که۱جورایی دختر شاید عجیبیم این رفتارش بهم بر خورد..خدا میدونه که من تا به امروز با پسری دوست نشدم و حتی انگشت اقایی بهم نخورده..خیلی خیلی به محرم ونامحرم اعتقاد دارم و سختگیرم و زیاد به خاطر سختگیریم از طرف خانوادم سرزنش میشم …به هر حال یکی۲هفته بعد از ابجیم خواستم شمارمو بهش بده،وقتی شمارمو گرفت به شکل عجیبی شاد وخیلی خیلی خوشحال شد،ولی همون شب ایشون با اشاره سر و خیلی ملتمسانه ازم خواستن که برای احترام به شخصی که مد نظرشون بود بلند بشم اما من در کمال بی ادبی اهمیت ندادم..و بعدها به نظرم رفتارم دور از ادب اومد..این رفتارم خیلی خیلی ناراحتش کرد.و علارغم اشتیاق عجیبش برای داشتن شمارم باهام تماس نگرفت …حدود یک هفته…بعد یه مدت دیدمش،بهش اهمیت ندادم..به آبجیم گفت که شماره رو گم کرده،که مطمئنم دروغ گفت..۲باره شمارمو ازش گرفت و همون شب تماس گرفت..خیلی عجیب بود همون اول کار گفت که تو دوستم داری و من گفتم اگه ازت خوشم نمیومد قبول نمیکردم شمارمو داشته باشی..و اینکه از ابتدا شاید پرسیدن اسمم براش مهم نبود اما ادرس خونه وتعداد افراد خانواده و اوضاع خانوادگی و…بیشتر مورد سئوالش بود..به هر حال ما خداحافظی کردیم وایشون گفت بازم تماس میگیرم،دقیقا یک هفته ازش خبری نشد تو تماس بعدی دوباره پرسید دوستم داری؟گفتم اگه الان بگم اره شما باور میکنی؟خب نیاز به اشناییه بیشتره اما ازتون خوشم میاد..به هرحال گفت که من نمیخوام باهم دوست دختر ودوست پسر باشیم فقط تلفنی صحبت کنیم شاید به نتایج خوبی رسیدیم گفتم نتیجه خوب چیه؟گقت خب دخترا ازدواج رو خیلی دوست دارن..گفتم من مثه دخترای دیگه نیستم که آرزوی ازدواج داشته باشم..البته این حرف دلم نبود چون به هر حال هر انسانی(زن ومرد نداره) دوست داره نیمه گمشدشو پیدا کنه…ولی اون لحظه این حرفش به نظرم توهین امیز اومد..به هر حال گفت که نمیخواد باهام قرار بزاره.گفتم نمیشه که باید هم و بشناسیم.گفت بیرون تو عموم نمیشه..یا خونه من،چون به پدر ومادرم گفتم(گفت خونه داره،داده اجاره، با پدرو مادرش زندگی میکنه)یا خونه شما یا خونه آبجیه جفتمون..گفتم شرمنده تونم تو خونه شما نه..بد جور بهش بر خورد که درسته تو ایران از نظر عموم خوب نیست اما دارم محترمانه شما رو به خونم دعوت میکنم…
  من که نظر کلیم فقط تماس تلفنیه و وقت واسه قرار گذاشتن ندارم..برام عجیب بود واینکه ادعا کرد خودش کلی ادم شناسه و فهمیده که من با بقیه دخترا متفاوتم…گفتم ادما باید بتونن بین کار و افراد زندگیشون تعادل داشته باشن..خیلی راحت گفت که از الان میخوای تعیین کنی که کارم مهمتره یا تو؟؟اره من کارم مهمتره… به نظرم رفتارش عجیب اومد و دیگه تا ۲ماه تماس نگرفت.در طول این مدت تقریبا هر هفته میدیدمش همراه خانوادم.رفتارش طوری بود که انگار عاشقمه و خیلی زیاد بهم توجه میکرد اما از تماس خبری نبود..برام وحشتناک بود تجربه اولم واینقدر عجیب…چند بار بهش پیام دادم که میخوام باهاتون حرف بزنم ونیازه که یک بارم شده ولو برای اولین و آخرین باراز نزدیک غیر از محل کارتون(که رستورانه)ببینمتون.اما انگار نه انگار،۲هفته بعد ازپیامم زنگ زد که شما پیام داده بودین کارم دارین و طوری وانمود کرد که من و نمیشناسه..واقعا حس وحشتناکی بود..خودم و معرفی کردم و…با بی میلی باهاش حرف زدم و اینکه۱قراری بزارین رودر رو صحبت کنیم..قولشو داد اما تا۲هفته خبری نشد..از جایی که خانوادم از موضوع باخبر بودن برام کنار اومدن با این اوضاع وحشتناک سخت بوداحساس میکردم به شخصیت وغرورم توهین میشه.. اینکه از یه طرف تماس نمیگرفت،جواب پیاممو به اون شکل داد و از یه طرف وقتی من ومیدید عاشقانه رفتار میکرد…این تضاد عجیب بود…راضی بودم بگه نظرش عوض شده..چون آشنا بود وخیلی میدیدیمش برام سخت بود اگه کس دیگه ای تو محیط خیابون و غریبه بود …اصلا مهم نبود..اما با این شرایط که من و میدید هندی بازی در میاورد و کلی توجه..اما وقتی نمیدید۱پیامم نمیداد،سردر گم و کلافم میکرد….با دوستم که مشاوره صحبت کردم به نظرش مورد فوق العاده عجیبی اومد وگفت نظری نداره..یه شب اتفاقی تو واتساپ دیدم انه، پیام دادم که قرارمون..گفت فلان روز..چه ساعتی راحتی؟گفتم فلان ساعت..گفت مکانش و بعد میگم..اما روز مورد نظر نه تماس وپیامی ونه جواب تماس وپیام من!!!!!چند روز تو واتساپ بهش پیام دادم..گفتم نمیدونم رفتارتون اسمش دروغگوییه،بی مسئولتیه یا بی توجهی…به هر حال درست نیست واز شما چنین انتظاری نمیره در واقع فقط خواستم اینجوری وادار به جوابش کنم..گفت تماس میگیرم وبرای اولین بار رو حرفش موند گفت نمیخواد بهونه بیاره اما ناخوش بود ..گفتم حداقل تماس میگرفتی،جوابی نداد و گفت فعلا وقت نداره و این بار مطمئن بودم که وقت نداره چون ساعت اوج کارش بود..شب تماس میگیرم و باز رو حرفش موند و تماس گرفت و باز در ابتدا پرسید که دوستم داری؟؟برام عجیب بود چطور با این طرز رفتار توهین امیز وبی اندازه تحقیر امیز انتظار دوست داشتن داره…تا خواستم بگم که اگه ازت خوشم نمیومد..گفت نه نه فقط یه کلام اره یا نه؟؟گفتم اره،چون در واقع با همه رفتارای زشتش،نمیدونم چرا!!!ولی دوسش داشتم این اتفاق برای اولین بار تو قلبم افتاد وشاید برای کسی وحتی خودش قابل باور نیست..گفتم چرا از قرار گذاشتن فراری هستی؟گفت تو برام فرق میکنی فکر میکنی قرار گذاشتن کاری داره؟؟تا حالا میتونستم بالای۵۰تا قرار باهات بزارم..واین که از این به بعد بیشتر تماس میگیرم و ارتباطمون بیشتر میشه البته در طول صحبتمون۱حرفایی بینمون رد وبدل شد ومن یه چیزایی گفتم که احساس میکنم ناراحتش کرد.. برای ابجیام که گفتم گفتن حرفات درست نبود..به هر حال همون شب گفت که خیلی خیلی خسته و بیخوابه وحین صحبت که تا حدود ۴صبح طول کشید..تلفن قطع شد..تماس نگرفت ومنم فکر کردم حتما خوابش برد و جرات نکردم تماس بگیرم..صبح پیام دادم که شما دیشب خوابت برد؟؟طبق معمول جواب نداد..۲روز بعد که اره خوابم برد..بدجور دلخور بود با این طرزجواب دادنش…..گفتم چرا طوری رفتار میکنید که ازم دلخورین و ….کلی حرف دیگه..بعد از۲هفته تو جوابم،۲تا اهنگ فرستاد..اولیش خداحافظ بود و دومیش عاشقانه….دیگه آخرش بود،منم گفتم باشه،ما که سلاممون واشناییمونم عجیب بود..حالا خداحافظیمونم عجیبه..بعدحرفایی که رو دلم سنگینی میکرد رو در کمال ادب واحترام براش نوشتم واینکه بخشیدن رفتارش برام سخته….و عجیبه که در اتفاقی نادر همون روز بهم پیام داد من چی کار کردم که بخوای من وببخشی؟؟؟
  اینکه من اون۲تا اهنگ و بی منظور برات فرستادم ومتاسفانه شما اسمون وریسون کردی،گفتم همیشه جای جواب آهنگ میفرستی؟کلی بهش بر خورد که داری بهم توهین میکنی..گفتم دلیل رفتارت چیه؟در کمال ناباوری داداشم رو بهونه کرد که من نمیدونستم تو آبجیش هستی و وقتی فهمیدم عذاب وجدان گرفتم و…با همه وجودم مطمئنم که داره بهونه میاره..شاید عذاب وجدان گرفت اما نه در حدی که بخواد از فرد مورد علاقش دست برداره…به هر حال اتفاق عجیبه زندگیه من اینه…شاید برای خیلیا عادی باشه…ولی چون خودم تو تمام زندگیم هیچوقت پسری رو بازی ندادم و همه سعیمو کردم پاک زندگی کنم وشکر خدا موفق بودم..واقعا برام دشوار بود و هست… داغون شدم به شکل واقعی…احساس میکنم بازیم داده،فقط دلیلشو نمیدونم،در تمام زندگیم طوری رفتار کردم که هیچوقت آقایی جرات نکرده برای سر کار گذاشتن بیاد سراغم،هر کی اومده طرفم قصدش جدی بوده ،با خودم قرار گذاشته بودم که تا اونی که دلم با دیدنش بلرزه پیدا نشه دوست پسر نگیرم،پای هر اتفاق خوب وبدشم وایمیستادم،این تنها کسی بود که ازش خوشم اومد…البته به خاطر غرور بیخودم هر وقت ازم پرسید جواب درستی نشنید..حالا بینمون پیام رد وبدل میشه اما خیلی کم..هنوزم میخواد به عنوان۱دوست کنار هم باشیم..البته دوست عادی..نه دوست پسر ودوست دختر ونه عاشق و معشوق…ادعا میکنه که من وخانوادم رو فوق العاده دوست داره…از طرفی میگه رابطمون دوست عادی..ازیه طرف میگه دوست دارم بیام خونتون مهمونی…یا اینکه مامانت جریان ما رو میدونه؟؟و من توانشو ندارم که بگم چه جریانی؟؟اینکه دوست عادی هستیم؟؟واینکه من جرات ندارم همچین حرفی وبه مامانم وخانوادم بگم اخه چه معنی داره؟؟به نظر خودم بی معنیه که بخوام با۱اقا مثه یه دوست خانم دوست باشم….برام قابل فهم نیست..من به عنوان کسی که خانوادمم دوسش دارن و کسی که برای مدتی باهاش اشنا بشم ودر نهایت شاید به گفته خودش به نتایج خوبی رسیدیم…شمارمو بهش دادم…اما درعوضش…
  خواهش میکنم اگه دوستی نظر وراهنمایی ای داره باهام در میون بزاره..نمیدونم چرا با اینکه کلی ازش دلخورم ولی دوسش دارم…خدا میدونه که الکی گفتم بخشیدنش برام سخته..علارغم اینکه رفتار کج دار ومریزانش کلی عذابم داد و درک رفتارش که چطور کلی ادای عاشقا رو درآورد و حالا نمیخواد دوست دختر وعشقش باشم….باز دوسش دارم.

  1. سلام عرض شد در سایت هم توضیح داده شده پاسخ گویی ما از طریق تلگرام یا واتس آپ انجام میشه میتونید به این شماره پیام ارسال کنید و مشکلتون را برای مدیر روابط عمومی موسسه طول سبز و سایت سربرگ تازه خانم سما گلرویی مطرح کنید 09129305020

  2. سلام دوست عزيز، لطفا با خودت رو راست باش و خودت رو گول نزن.قطعا ايشون نيت خوبى نداشته و هدفى جز سواستفاده نداشته.با توصيفاتى كه كرديد مطمئن باشيد ايشون با ديگرى دوست هستند و بدش نمى آيد از شما هم سواستفاده كند. اگر با خودت رو راست باشى ميبينى كه رفتار او اصلا پيچيده نيست و مشخصه كه عاشق شما نيست.اگر نيت ازدواج داشت چرا به شما ميگفت چون با برادرت دوستم عذاب وجدان دارم؟ عذاب وجدان براى ازدواج با شما؟! پس هدف او همان سواستفاده بوده كه بقول خودش عذاب وجدان گرفت! كه البته عذاب وجدان هم نبوده بلكه سفت و سختى شمارو ديده كه فهميده نميتونه ازتون سواستفاده كنه بيخيال شده.كسى كه همون بار اول مياد كنارتون ميشينه و دستشو سمتتون روانه ميكنه فقط يك هوسباز هست. پس لطفا يه هوس زودگذر رو با عشق اشتباه نگير! ارزش و لياقت شما بيشتر از اينه كه خودت رو آويزون فرد هوسبازى كنى كه سرش جاى ديگه گرمه. اصلا تماس نگير و جوابش رو نده. احساسات خودت رو بازيچه ديگران نكن تا روزى كه عشق واقعى و كسى كه لياقتت رو داره به شما شكوه و غرور و عشق بده نه اينطورى ذلت..

 4. پسر من ۱ سال و نیم کاملا سنتی نامزد کرد و خانواده دختر و خود دختر بسیار خوب ولی الان پسرم سر تاسازگاری گذاشتا و میگه به درد هم نمیخوریم
  من مادر باید چکار کنم

  1. برای برسی مشکلتون میتونید به شماره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید خانم گلرویی بصورت شبانه روزی پاسخ گو هستند

 5. من با یه دختر ک صیغه مردی بود وزندانی وبه من نگفته بود صیغه بودم تا ۳ سال یکباره گفت ک قسمت بود تا این ثانیه با هم باشیم بعد از این صلاح نیس و ۶ ماه ارتباطمون قطع شده و پدرش هم میگه اون پسره قبل شماس چیکار کنم

  1. اولین کاری که شما باید بکنید قطع ارتباط کامل است. رابطه ای که یک بار دچار مشکل شده قطعا آینده ای نخواهد داشت مخصوصا با مجرم بودن شخص ولی چون ایشون در اصل متاهل هستند بهتره شما این رابطه را به کل فراموش کنید و وارد روابط غیر اخلاقی نشید

 6. سلام بنده با دختری 17 ساله ی سال و چن ماه دوس بودم ب نیت ازدواج اما بعد ی سال ایشون منو طرد کردن من برش گردوندم اما بعد دوماه بعدش دیگه سرد شد دوهفته وبعد خواست جداشيم خواستم منطقی بحرفم نشد و گارد گیری داشت میکرد منم دیگه نزاشتم حرمت از بین بره همه چيشم پاک کرده بی خدافظي ارتباط قطع کردم چل روزه چکار کنم دقیقا ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *