شروع مجدد یک رابطه تمام شده-شروع مجدد یک رابطه

شروع مجدد یک رابطه تمام شده

شروع مجدد یک رابطه تمام شده

شروع مجدد یک رابطه هدفی که سرنوشت ساز است و فکر به این هدف باعث بوجود آمدن سوال هایی مانند : شروع مجدد یک رابطه تمام شده چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم بازگشت به رابطه دوستی برگشت دوباره به رابطه بازگشت مردان به رابطه دوره بازگشت به رابطه برگرداندن مرد به رابطه مقالات بازگشت به رابطه شروع مجدد یک رابطه میشود.

 

شروع مجدد یک رابطه تمام شده از یک مسئله ساده میتواند تبدیل به یک دقدقه مهم شود، بصورتی که تمام فکر و هدف انسان از رویا ها آروز ها اهداف فاصله گرفته و نکته مهم در این لحظه از زندگی فقط راهی برای شروع مجدد یک رابطه تمام شده باشد.

اما شروع مجدد یک رابطه تمام شده هدفی نیست که به سادگی قابل دسترس باشد برای شروع مجدد یک رابطه تمام شده نکات و تکنیک های زیادی نیاز است که در مقاله راه حل ساده برای بازگشت به رابطه بصورت کامل به آن پرداخته شده است اما قبل از مطالعه مقاله راه حل ساده برای بازگشت به رابطه توصیه میکنم حتما به پیش نیاز ها برای رسیدن به هدفتان یعنی شروع مجدد یک رابطه تمام شده توجه کنید.

 

چرا بجای ادامه یک رابطه و لذت بردن از رابطه با عشقمان کارمان به جایی رسید که دنبال شروع مجدد یک رابطه تمام شده هستیم؟
عدم توانایی کنترل هیجانات و ایجاد تنش ها و مدیریت ضعیف در رابطه عواملی هستند که یک رابطه را دچار فروپاشی میکنند، نبود شناخت از مهارت های ارتباطی، درک طرف مقابل، بی توجهی به نیاز های ناخودآگاه شخص، شکست در ایجاد احساساتی مانند احساس امنیت، احساس آرامش، اعتماد، شادی، تبدیل نشدن شما به یک تکیه گاه، به یک حامی، به یک الگو، یک هم فکر و… از عواملی هستند که باعث دور شدن جفت ها در یک رابطه میشوند اگر شما قبل از جدایی بدنبال یک راه حل برای ترمیم رابطه هستید به شما تبریک میگویم. اگر رابطه شما تمام شده و بدنبال راهی برای شروع مجدد یک رابطه تمام شده هستید به شما میگویم نگران نباشید قطعا راهی برای شروع مجدد یک رابطه تمام شده است و ما این راه را در پیش روی شما خواهیم گذاشت نه راهی کلیشه ای و بی نتیجه بلکه علمی ترین راه برای شروع مجدد یک رابطه تمام شده یعنی استفاده از قانون جذب و تکنیک های NLP جهت شروع مجدد یک رابطه تمام شده .

 

مهم ترین عنصر برای شروع مجدد رابطه

اگر شما در مرحله ای هستید که سریع میخواهید راهی برای شروع مجدد یک رابطه تمام شده پیدا کنید باید خدمتتان عرض کنم دست نگه دارید! همانطور که شما در شروع اولیه رابطه خودتان با عشقتان عجله نکردید و با سیاست فکر و مهارت طرف مقابل را جذب خودتان کردید شروع مجدد یک رابطه  هم نیاز مند یک استراتژی است درست مانند روز اولی که یک رابطه را با کسی شروع میکنید.
برای شروع مجدد یک رابطه تمام شده در قدم اول باید خونسردی کامل را حفظ کرد هر چند میدانم وقتی عشقمان را از دست میدهیم هیچ چیز مهم تر از شروع مجدد یک رابطه تمام شده نیست. در قدم دوم باید یک استراتژی عالی را برنامه ریزی کنیم تا بتوانیم رابطه تمام شده خودمان را مجدد شروع کنیم.

 

زمانی که با جدایی مواجه شدید باید چند نکته را رعایت کنید.

1.به سرعت واکنش نشان ندید.
در این شرایط ممکن است فرد بعد از با خبر شدن از تصمیم طرف مقابل خود در اثر شوک وارد شده اشتباهاتی را انجام دهد که در بعضی رابطه ها بر اساس تیپ شخصیتی طرف مقابل جبران ناپذیر است و راه شروع مجدد یک رابطه را دشوار تر کند.

الف- از وارد کردن اتهام دوری کنید
اتهام های که به احتمال 99 % اشتباه است و حتی اگر درست باشد وارد کردن اتهام باعث شروع مجدد یک رابطه تمام شده نمیشود. چند نمونه: تو هرگز مرا دوست نداشتی، تو فقط میخواستی با من بازی کنی، تو تصمیم داشتی از من سوء استفاده کنی، بخاطر شخص دیگری من را ترک میکنی، تو تصمیم به شروع رابطه دیگری داری.

ب- عشقتان را برای ترک کردن شما سرزنش نکنید
در این شرایط طبیعی است فرد کنترل خود را از دست بدهد و سرزنش هایی نادرست را به طرف مقابل خود وارد سازد مانند: تو دنبال چیز دیگری بودی، از ابتدا این رابطه برای تو مهم نبود، فقط بخاطر نیازت با من بودی، تا شرایط تو بهتر شد تصمیم به خیانت گرفتی، تو در رابطه ما شروع کرده بودی به دروغ گویی، تو خیانت کار هستی.

پ- به عشقتان توهین نکنید
در این شرایط باید کاملا مراقب صحبت های خودتان باشید نباید شروع کنید به توهین کردن چون این کار باعث شروع مجدد یک رابطه نمیشود.

ت- استناد به گذشته نداشته باشید
فرد آسیب دیده ممکن است هر موضوع بی ربطی را هم بیان کند مانند به رخ کشیدن اشتباهات فرد یا رابطه های قبلی یا این نوع موارد. اگر تصمیم به شروع مجدد یک رابطه تمام شده دارید باید مراقب حرف های خود باشید.

ث- تهدید کردن سودی نخواهد داشت
متاسفانه وقتی رابطه با مشکل مواجه شده باشد و نیاز به شروع مجدد یک رابطه تمام شده باشد فرد از روی ترس و غریزه خود شروع میکنید به تهدید کردن طرف مقابل تهید های که جدی گرفته نمیشوند ولی تاثیر منفی در راه شروع مجدد یک رابطه تمام شده دارند، مانند تهدید به برخورد فیزیکی یا افشاگری راجب رابطه یا ایجاد مشکل برای طرف مقابل…

متاسفانه زمانی که فرد با جدایی مواجه میشود به دلیل ضعف و وابستگی عاطفی دست به یک سری اشتباهت میزند که نه تنها راهی شروع مجدد یک رابطه تمام شده برای نیست بلکه کاملا شما را از شروع مجدد یک رابطه تمام شده دور میکند.

 

روش شروع مجدد یک رابطه تمام شده

برای شروع مجدد یک رابطه تمام شده تکنیک های خاصی دارد که برای آشنایی با آنها میتوانید مقاله راه حل ساده برای شروع رابطه تمام شده را مطالعه کنید.

 

برای آموزش مراحل چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم میتونید به مقاله معجزه بازگرداندن عشق در 30 روز سر بزنید و با مطالعه و اجرای تکنیک ها شما هم جزو هزاران نفری باشید که با این روش علمی موفق به بازگرداندن رابطه از دست رفته خود شده اند.

می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:

قانون جذب چیست؟

قانون جذب عشق

تکنیک های برنامه ریزی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

نیاز های ناخودآگاه عشقمان چیست؟

2 دیدگاه در “شروع مجدد یک رابطه تمام شده-شروع مجدد یک رابطه”

  1. سلام خیلی جالب بود برام سوال شد که شروع مجدد یک رابطه چطور امکان پذیره؟ حتی زمانی که خیلی بحث داشتیم دعوا کردیم میشه مجدد یک رابطه را شروع کرد اگر بشه که خیلی عالی میشه من اشتباهات زیادی داشتم الانم میخوام اگر وقت دارید راه حل شروع مجدد یک رابطه را بهم بگید ممنون

    1. بله دوست عزیز بید خدمتتون عرض کنم شروع مجدد یک رابطه کاملا امکان پذیره و هزاران نفر از طریق تکنیک هایی که توضیح داده شده است توانسته اند به شروع مجدد یک رابطه دست پیدا کنند برای آموزش تکنیک های شروع مجدد یک رابطه میتونید به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید و از طریق ارتباط با مدیر روابط عمومی سوالات خودتان را مطرح کنید. دوستان و همکاران 24 ساعت آمده پاسخگویی رایگان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *