چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم – بازگردانیم

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم چگونه یک رابطه از دست رفته را بازگردانیم

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم – هدایت شدن شما به این مقاله اتفاقی نسیت قعطا شما بدنبال پاسخ سوالاتی مانند؛ چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم قانون جذب عشق از دست رفته چگونه یک رابطه از دست رفته را بازگردانیم؟ بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکالیف برای برگرداندن عشقمان تکنیک های nlp عشق راه های برگرداندن دوست پسر دعا برای برگرداندن عشق از دست رفته آیا پسری که رفته برمیگرده چگونه عشقم را برگردانم بوده اید.

در این مقاله تصمیم داریم قطعی ترین راه حل ممکن برای چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم ارئه دهیم، برای اینکه بتوانیم یک رابطه از دست رفته را مجدد بازگردانیم؟ باید یکسری اطلاعات کسب کنیم که نقش حیاتی دارد و به ما کمک می کند که بتوانیم عشق خود را به یک رابطه از دست رفته بازگردانیم.

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم چگونه یک رابطه از دست رفته را بازگردانیم

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم چگونه یک رابطه از دست رفته را بازگردانیم

قدم اول چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم

زمانی که چیزی خراب میشود و میخواهیم آن را تعمیر کنیم و به حالت قبلی برگردانیم ابتدا باید مشکل را پیدا کنیم. همانطور که یک پزشک تا متوجه نشود بیماری چیست نمیتواند بیمار خود را درمان کند، ما هم بدون تشخیص و شناسایی مشکل نمی توانیم یک رابطه از دست رفته را برگردانیم. شاید برای شما سوال پیش بی آید چگونه این کار را باید انجام داد. پاسخ این سوال ساده است با استفاده از تحلیل و برسی رابطه این کار امکان پذیر است. پس ابتدا قدم اول چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم را بردارید.

انسان دارای یک ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه است. نقش ناخودآگاه بسیار مهم است ناخودآگاه انسان 98 در صدر اعمال آن را کنترل و برنامه ریزی میکند. و هر تصمیمی که انسان ها می گیرند بر اساس احساسات آنها است و منشاء تمام احساسات ناخودآگاه می باشد. افکار و باور انسان ها ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند و ناخودآگاه نیز احساسات را بوجود می آورد. پس اگر عشق شما نسبت به شما دیگر احساسی ندارد یکی از دلایل آنها این است که احساس منفی نسبت به شما وجود دارد این احساسات منفی در طی رابطه و توسط یکسری عوامل بوجود آمده است. تعدادی از این موارد را برسی می کنیم.

 

تنش ها را نابود و آرامش را به رابطه از دست رفته برگردانیم

اگر یک شخصی مدادم باعث درگیری ذهنی ما بشود مدام بحث های کوچک بزرگ ایجاد شود و در رابطه ما باید همیشه نگران در دسر ها باشیم. یکی از اشتباهات در رابطه ها این تنش ها هستند شاید شما در رابطه خود این موارد را حل کنید وسپس آشتی کنید. اما ناخودآگاه به این موضوع اهمیت نمی دهد و هر انسانی که در این شرایط قرار بگیرد رفته رفته و در طول مدت زمان نسبت به رابطه و طرف مقابل خود احساس منفی پیدا می کند. رابطه برای فرد بی ارزش می شود و حتی کار هایی که پیش تر لذت بخش بود باعث رنجش او می شود. پس شما در مرحله اول چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم باید این مشکل را حل کنید هوش هیجانی خود را افزایش دهید و مهارت کنترل احساسات و رفتار خود را بدست بی آورید.

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم چگونه یک رابطه از دست رفته را بازگردانیم

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم چگونه یک رابطه از دست رفته را بازگردانیم

القای منفی ایجاد شده را به القای مثبت برگردانیم

وقتی ما به باور و احساسات طرف مقابل خود جهت می دهیم، باعث میشویم رفتار طرف مقابل باتوجه به ارتعاش هایی که خودمان صادر میکنیم شکل بگیرد. مثلا وقتی میگویم تو من را دوست نداری تو برای من وقت نمیذاری تو دیگر به من اهمیت نمی دی تو با کس دیگری رابطه داری و…. در مرور زمان شما باعث می شوید با القای باور و احساس منفی در ناخودآگاه طرف مقابل تصویری جدید شکل بگیرد، من اورا دوست ندارم من برای او وقت ندارم من لیاقت شخص بهتری را دارم، این رابطه زجر آور است از این همه گیر دادن خسته شده ام، چرا اصلا با همچین آدمی وارد رابطه شدم من برای او زیاد هستم، این ارتعاش ها تاثیر خود را در مدت زمان نشان خواهد داد و ارتعاشی که شما ارسال کردید تبدیل به حس واقعی ایشان میشود، گاهی خود ما عامل اصلی بروز فاصله یا خیانت هستیم بی آنکه متوجه این موضوع شده باشیم. راجب ارسال ارتعاشات بیشتر بخوانید.

 

نیاز های ناخودآگاه از دست رفته را برگردانیم

تا به حال به این موضوع فکر کردید که عشق از کجا سرچشمه می گیرد، همانطور که عرض کردم منشاء تمام احساسات ناخودآگاه است، عشق نیز به دلیل برطرف شدن نیاز های ناخودآگاه شکل می گیرد. در واقع هر احساسی که ما به کسی یا چیزی دارید یک دلیل دارد آن هم نیاز است، مثلا ما به یک غذای خاص علاقه زیادی داریم چرا؟ چون نیاز در مرحله اول نیاز گشنگی ما را برطرف می کند، و لذت آن را هم دوست داریم. مثلا از یک شخص بدتان می آید چرا؟ چون احساس نا خوشایندی را در شما ایجاد می کند دلیل این احساس این است که آن فرد کاری برخلاف نیاز شما انجام می دهد مثلا دوست دارید در کلاس درس همه به شما توجه کنند اما این شخص برعکس سعی دارد مانع این توجه شود.

رابطه ها انسان ها نیز بر اساس نیاز است که شکل میگیرد مانند تمام رابطه ها، کارمند و رئیس (در آمد برای کارمند و پیشرفت کار برای رئیس) پزشک و بیمار (بدس آوردن سلامتی و امرار معاش) و …. یکسری نیاز های ناخودآگاه در هر شخصی وجود دارد که باعث میشود هر کسی که آنها را برآورده کند به سمت او کشیده شود. در ابتدای رابطه این نیاز ها را شما برطرف کرده اید اما نیاز های دیگری نیز وجود دارند که یا از چشم شما دور مانده اند یا به درستی آنها را برطرف نکرده اید. راجب این نیاز ها در مقاله را های چگونه رابطه از دست رفته خود را برگردانیم بیشتر بخوانید.

مثلا نیاز یک شخص این است که عشقش مدام به او اعتماد بنفس دهد اما طرف مقابل برعکس این کار را انجام می دهد. در نتیجه به مرور زمان در اثر نادیده گرفتن این نیاز احساس منفی شکل میگیرد و تنها راه ازبین بردن احساس منفی تمام کردن رابطه است

 

قدم دوم یک رابطه از دست رفته را چگونه بازگردانیم؟

دومین مرحله برای اینکه بتوانیم رابطه از دست رفته را به یک رابطه خوب بازگردانیم نیاز است بدانیم چگونه باید رفتار کنیم و چگونه احساس را به رابطه بازگردانیم. اینکه چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم نیاز مند اجرای یک پروسه صحیح و علمی است تا بتوانیم رابطه از دست رفته را در یک مدت مناسب برگردانیم.

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم چگونه یک رابطه از دست رفته را بازگردانیم

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم چگونه یک رابطه از دست رفته را بازگردانیم

قدم دوم یک رابطه از دست رفته را چگونه برگردانیم تعیین وضعیت فعلی رابطه و واقعیت گرایی شرایط حال حاظر در یک رابطه از دست رفته است، باید واقع بین باشید و وضعیت رابطه را با دیدی روشن ببینید. این که دقیقا چه اشتباهاتی کردید را متوجه بشید، در حال حاظر اصرار التماس نکنید برای اینکه بتوانیم رابطه از دست رفته را بازگردانیم. در این شرایط به هیچ عنوان نباید به طرف مقابل خود فشار وارد کرد.

 

مراحل اجرای چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم

بعد از اجرا و فعال کردن این پیش نیاز ها نوبت به مراحل اجرای چگونه یک رابطه از دست رفته را بازگردانیم می رسد، مراحل بعدی چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم عبارت اند از؛

1.دوری از شش اشتباه اصلی

2.برنامه ریزی ناخودآگاه

3.نفوذ به ناخودآگاه و جهت دهی

4.ایجاد ارتباط غیر مستقیم غیر کلامی

5.نظریه اثر پروانه ای

6.نظریه شش درجه جدایی

7.فعال سازی قانون جذب

8.تکنیک های متقاعد کردن ان ال پی

9.ارتباط مستقیم

10.ارتباط حضوری

برای آموزش مراحل چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم میتونید به مقاله معجزه بازگرداندن عشق در 30 روز سر بزنید و با مطالعه و اجرای تکنیک ها شما هم جزو هزاران نفری باشید که با این روش علمی موفق به بازگرداندن رابطه از دست رفته خود شده اند.

می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:

قانون جذب چیست؟

نیاز های ناخودآگاه عشقمان چیست؟

چگونه دیگران را تغییر دهیم

چگونه ارتعاش بفرستیم

در روابط دست نیافتنی باشید نه در دسترس

 

4 دیدگاه در “چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم – بازگردانیم”

  1. من میخوام شما بهم بگید چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم خیلی بهش نیاز دارم. من عشقم خیلی خوب بودیم 4 سال باهم دوست بودیم همیشه توی این 4 سال دعوا بهش داشتیم اما آشتی می کردیم هیچ وقت جدا نشدیم نه بیشتر از چند روز اما یک ماه پیش سر یه اتفاق که فکر می کرد من بهش دروغ گفتم ولم کرد رفت منم اون موقع خیلی التماس کردم اما فایده نداشت اتفاقی مقاله چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم شما رو خوند دیدم خیلی اشتباه کردم لطفا کمکم کنید

    1. پاسخ سوال چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم پیچیده نیست اما نیاز به اجرایی یکسری مراحل دارد و باید از اصول و قوانین تکنیک های ان ال پی و قانون جذب استفاده کنید تا راه کار چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم به شکل علمی برای شما فعال شود و موفق شوید تا رابطه از دست رفته خود را برگردانید. قدم اول در این راه دوری از اشتباهات اشتباهاتی مانند التماس اصرار تماس مدام ارسال واسته و … برای آشنایی با تکنیک های چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم میتونید به بخش ارتباط با ما بروید و سوالات خود را از مدیر روابط عمومی موسسه طلوع سبز بپرسید.

  2. سلام آقای دکتر دوستم بهم گفت توی دوره های شما شرکت کرده رابطه اونها هم به کمک شما خوب شده من اول حرفایی که راجب شما می زد رو باور نمی کردم اما وقتی دیدم دوست پسرش واقعا رفتارش باهاش تغییر کرده نظرم راجب شما عوض شد البته ببخشید رک می گما. خواستم اگه می شه به منم یه کمک کوچیک بکنید مشکل من اینکه دوست پسرم اصلا برای دیدن من انگیزه نداره فقط با دوستاش می ره بیرون شما بگید من چطوری این وضعیت رو تغییر بدم با تشکر

    1. در پاسخ به سولماز
      سلام عزیزم شما میتونید به تیم پشتیبانی در واتس آپ یا تلگرام پیام ارسال کنید 09129305020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *