چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم

چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم

چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم

این مقاله تصمیم دارد پاسخی بر مهم ترین سوال های حال حاضر زندگی شما ارائه دهد! چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم ترمیم رابطه عاشقانه برخورد مناسب برای ترمیم رابطه احیا رابطه چگونه یک رابطه را کنترل کنیم برگرداندن مرد به رابطه چگونه عشقم را برگردانم بازگشت به رابطه قبلی چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم .

 

إلمان های بهبود بخشیدن یک رابطه شکست خورده

چگونه یک رابطه که شکست خورده است را میتوانیم بهبود بخشیم؟ سوالی که قطعا در این لحظه از زندگی شما مطرح است. اینکه چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم مسئله این نیست که بی اهمیت باشد و ما از کنار دقدقه اینکه چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم ساده بگذریم. همه ما حداقل یک بار دچار مشکل شده این و با رابطه ای شکست خورده مواجه شدیم و دنبال راهی بودیم که به ما بگوید چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم خب جای هیچ نگرانی نیست شما دیگر نیازی ندارید نگران چگونه و چطور بهبود بخشیدن یک رابطه شکست خورده باشید.

 

إلمان های بهبود بخشیدن یک رابطه شکست خورده شامل موارد ساده ولی پر اهمیتی میباشد. برای اینکه بتوانیم یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم حتما باید این إلمان ها را بشناسم و رعایت کنیم تا بتوانیم  در بهبود بخشیدن یک رابطه شکست خورده موفق باشیم.

 

1.شناخت عوامل مخرب در رابطه

“عوامل مخرب یک رابطه همان مواردی است که باعث بوجود آمدن تنش در روابط شده و یک رابطه نرمال را به یک ربطه شکست خورده تبدیل میکنید و باعث میشود فرد در جستجوی پاسخی برای سوالی چون چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم باشد. این عوامل را میتوان با برسی و تحلیل در رابطه کشف کرد، مثلا ممکن است عواملی چون عصبانیت، پرخاشگری، بد رفتاری، توهین، دروغ، خیانت، پنهان کاری، اصرار بیش از حد به چیزی یا کاری، فشار آوردن، تلقین، بی اعتمادی، غیبت های بدون توجیه منطقی، و … باعث شده باشد رابطه شما تبدیل به رابطه شکست خورده شود.”

 

2.برسی کمبود ها و ناکافی های رابطه

“کمبود ها یا ناکافی ها به مواردی گفته میشود که وظیفه اخلاقی هر یک از طرفین رابطه است، مواردی که اگر رعایت شود کمک میکند که هیچ وقت ما در روابط خودمان دچار مشکل نشویم و نپرسیم چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم . این وظایف ساده هستن نه ربطی به پول و مادیات دارن نه رابطه های جنسی (غیر اخلاقی ، غیر شرعی) کار هایی ساده مانند: حمایت کلامی، حمایت عملی، مهربانی، پشتیبانی، برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه، رسیدگی به نیاز های اولیه، ایجاد احساس هایی مانند احساس ایمن، تشویق کردن، القای احساس مهم بودن به طرف مقابل و ….

 

3.حفظ شرایط روحی

“نکات قبلی شامل مواردی بود که در هر رابطه باید رعایت کرد، حال میخواهیم به چند نکته بپردازیم که بعد از جدایی اهمیت زیادی دارند. شما نباید اجازه بدهید که جستجو برای راه حل چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم باعث شود حل روحی شما تغییر کند و دچار افسردگی و نا امیدی شوید زیرا مراحل بهبود بخشیدن یک رابطه شکست خورده نیاز مند داشتن یک روحیه خوب و قوی است. از افسردگی، گریه کردن بغض کردن، فکر کردن به این که او هر گز برنمیگردد و منم نمیتوانم رابطه شکست خورده خود را بهبود بخشم دوری کنید، نگذارید این باور در ناخودآگاه شما شکل بگیرد که شما تنها با این فرد خوشبخت میشوید و دیگر هیچ کس شما را دوست نخواهد داشت. این افکار باعث شکست در بهبود بخشیدن رابطه خواهد شد.”

 

4.دوری از اشتباهات خطرناک

“وقتی شخصی به دنبال راه حلی برای چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم است، احتمال این که اشتباهاتی خطرناک را انجام دهد بسیار زیاد است اشتباهاتی که نه تنها هیچ کمکی به ما در رسیدن هدفمان یعنی بهبود بخشیدن به رابطه شکست خورده نمیکند بکله باعث میشود این رابطه بصورت کامل از دست برود اشتباهاتی مانند اصرار، التماس و…… برای آشنایی بیشتر با این اشتباهات نگاهی به مقاله راه حل ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته بندازید.”

 

5.واقعیت شناسی

“انسان ها تحت تاثیر احساسات عمل میکنند، احساس شما باعث میشود خیلی از واقعیت های رابطه را نبینید مانند: عوامل مخرب، کمبود ها، اشتباهات و… باید واقعیت رابطه را درک کرد که چه چیزی اتفاق افتاده اینکه هنوز امیدی وجود دارد. واقعیت را روشن تر درک کنید ممکن است شما اشتباهاتی داشته باشید که باعث اتمام رابطه شده است پس ابتدا باید مشکل را شناسایی کرد سپس آن را حل کرد، تنها در این صورت متوجه میشویم چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم .”

 

6.دوری از عوامل احساسی

7.اعتماد بنفس

8.مهارت های ارتباطی

 

موارد 6 تا 8 را میتوانید در مقاله ارزشمند راه حل ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته مطالعه کنید. در این مقاله به شما گفته میشود چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم و اینکه چه اشتباهاتی نباید انجام داد و چه چیزی هایی نیاز است تا بتوانیم یک رابطه شکست خورده را با مهارت بهبود کامل بخشیم.

 

می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:

راه حل ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

قانون جذب چیست؟

قانون جذب عشق

2 دیدگاه در “چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم”

  1. با عرض سلام درود فراوان خدمت نویسنده محترم مقاله چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم باید خدمتتان عرض کنم بسیار مقاله متفاوت و جالبی بود این مقاله و واقعا از مطالعه آن لذت بسیاری نصیب بنده حقیر شد و قدر دان زحمات شما هستم چگونه میتوان چند دقیقه ای وقت شما را گرفت دوست عزیز؟

    1. سلام عرض شد خواهش می کنم برای آموزش مراحل چگونه یک رابطه شکست خورده را بهبود بخشیم میتونید به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید و از طریق ارتباط با مدیر روابط عمومی سوالات خودتان را مطرح کنید. دوستان و همکاران 24 ساعت آمده پاسخگویی رایگان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *